Category Archives: Festival

KATALOG-festival dječje pjesme „Naša radost 2013“

KATALOG-festival dječje pjesme Naša radost 2013


Solisti sa festivala dječje pjesme „Naša radost 2013“


NAGRAĐENI NA FESTIVALU „NAŠA RADOST 2013“

U organizaciji JU „Djecji savez“ Podgorice i KIC-a „Budo Tomović“, 30. novembra 2013. godine, na Velikoj sceni KIC-a „Budo Tomović“ pod pokroviteljstvom Glavnog grada organizovan je festival dječije pjesme „Naša radost 2013“. Festival se sastojao iz takmičarskog i revijalnog dijela. Na festivalu u takmičarskom dijelu učestvovalo je 16 mladih izvodjača iz Crne Gore i Srbije, a u revijalnom dijelu festivala nastupio je dječji hor

Opširnije


Odabrane takmičarske pjesme za festival dječje pjesme „Naša radost 2013“

Red. br . NAZIV PJESME KOMPOZITOR 1. „USPAVANKA“ Nenad Stošić 2. „ŠTA SE MOŽE“ Vesna Veljković Žabčić 3. „STRIKO I STRINA“ Zlatko Baban 4. „VREME JE ZA BRANJE ZVEZDA“ Lado Leš 5. „BELI SLONČIĆ“ Svetlana Ceca Milić 6. „PRIČE IZ CIPELARNIKA“ Svetlana Ceca Milić 7. „SANJAM“ Sanja Garić i Zlatko Baban 8. „DO-RE-MI-FA-SO“ Mirsad Serhatlić 9. „KNJIGE“ Gordana Marić 10. „ŠAMPIONI SA MORAČE“ Davor

Opširnije


Festival dječje pjesme „Naša radost 2012“


KATALOG-festival dječje pjesme „Naša radost 2012“

KATALOG- festival dječje pjesme „Naša radost 2012“


Nagrađeni na festivalu dječje pjesme „Naša radost 2012“

U organizaciji JU „Djecji savez“ Podgorice i KIC-a „Budo Tomović“, 1. decembra 2012. godine, na Velikoj sceni KIC-a „Budo Tomović“ pod pokroviteljstvom Glavnog grada organizovan je festival dječije pjesme „Naša radost 2012“. Festival se sastojao iz takmičarskog i revijalnog dijela. Na festivalu u takmičarskom dijelu učestvovalo je 16 mladih izvodjača iz Crne Gore i Srbije, a u revijalnom dijelu festivala nastupili su: Nikolina Arapović

Opširnije


Odabrane takmičarske pjesme za festival „NAŠA RADOST 2012“

1. „SANJARENJE“- Lado Leš 2.-„MOJ MALI SVET“- Zoran Cvetković 3.-„ZALJUBLJENI MOLJAC“-Svetlana Ceca Milić 4.-„KAČAMAK“- Ana Klepić 5.-„KUĆA“-Sanja Garić 6.-„AKO IMAŠ DRUGA“-Dijana Roganović-Bogićević 7.-„ČAROBNI NAPITAK“-Milica Vujadinović 8.-„HAPPY DAY“- Milan Minja Marković 9.-„EMA IZ HORA“-Aleksandar Saša Gajić 10.-„SLONČIĆI I ZVONČIĆI“-Boro Majdanac 11.-„PACO LEGENDA“-Davor Dragojević 12.-„ROLERI“-Mirsad Serhatlić 13.-„VEGETARIJANAC“-Gordana Marić 14.-„SVE JE PLAVO“-Katarina Bogićević 15.-„FANTASTIČNA PUTOVANJA“-Zlatko Baban 16.-„ROĐENDAN“-Nenad Stošić Selekcioni žiri: Ilija Dapčević, predsjednik Snežana Vujović, član Olivera

Opširnije